Тотнъм се пребори за точка при гостуването на Брайтън в мач от петия кръг на Висшата лига. Спърс губеха с 0:2 в 31-ата минута след голове на Минте и Аяри за домакините, но се върнаха в мача точно преди почивката с попадение на Ричарлисон,
Тимът на Томас Франк направи много добро второ полувреме, а Шави Симонс раздвижи значително атаката. До 2-2 се стигна в 82-ата минута, когато след центриране на Кудус Ван Хеке си вкара автогол.
Така Тотнъм продължи добрия си старт на кампанията и трети в класирането.



11 thoughts on “Спърс навакса пасив от 2 гола срещу Брайтън”
Comments are closed.